Spotkanie modlitewne Krucjata Modlitwy o ochronę chrześcijan na całym świecie, 9 stycznia 2023 r. o godz. 19:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim spotkaniu modlitewnym „Krucjata Modlitwy o ochronę chrześcijan na całym świecie”, które odbędzie się w poniedziałek, 9 stycznia 2023 r. o godz. 19:00 na platformie zoom. Spotkanie odbędzie się w języku polskim. Link do rejestracji https://bit.ly/JTMPoland9January2023
W miarę jak świat oddala się od Boga, a rządy tworzą nowe prawa, które odrzucają Nauki Boże, prześladowania chrześcijan rosną z każdym dniem. Wierni są pozbawiani prawa do praktykowania i wyrażania wiary chrześcijańskiej kosztem środków do życia, pracy, a nawet życia. Prześladowania pochodzą nie tylko ze społeczeństwa świeckiego, ale także ze strony liberalnych i modernistycznych przywódców kościelnych.
Czyni się to, aby wymazać chrześcijaństwo i obecność Boga w dzisiejszym świecie.
Jak ostrzegła nas Matka Boża w Orędziu z Księgi Prawdy z 2 lipca 2014 roku:
“Bardzo mało tolerancji będzie okazywane chrześcijanom, którzy pozostają wierni Słowu i którzy idą drogą do Boga. Nawet ci święci słudzy, którzy oświadczają, że służą Jezusowi Chrystusowi, będą zbyt słabi, aby bronić chrześcijaństwa, i pozwolą, by ich przymuszono do przyjęcia tych praw. W wielu przypadkach zdrajcy spośród nich ułatwią likwidację krzyża i prawdy chrześcijańskiej. Z czasem wszyscy oni wraz z innymi wyznaniami, które nie pochodzą od Boga, będą czcili fałszywą doktrynę. Matka Zbawienia”.
Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego o ochronę chrześcijan na całym świecie i zachowanie prawdziwej wiary.
Zachęcamy do przekazania informacji o tym spotkaniu modlitewnym znajomym i rodzinie. Wystarczy przesłać im link do rejestracji.

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.

Wszystkie Orędzia z Księgi Prawdy dostępne są w języku polskim na stronie http://jezusdoludzkosci.pl/oredzia-archiwumDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *