Międzynarodowa Krucjata Modlitwy Jezus do Ludzkości, 7 stycznia 2023 r. , 14:00

Link do rejestracji: https://bit.ly/JTMGlobal7January2023

Ave Maria!

Drodzy wojownicy Krucjaty Modlitwy,

Zapraszamy na pierwszą w nowym roku Międzynarodową Krucjatę Modlitwy, Jezus do Ludzkości, która odbędzie się 7 stycznia 2023 r. w sobotę o 21:00 czasu singapurskiego (GMT+7), 13:00 czasu londyńskiego (GMT), 8:00 rano czasu nowojorskiego (GMT -4), 14:00 czasu polskiego.

ID SPOTKANIA: 86865421960

Temat na cały miesiąc brzmi: PRZYGOTUJCIE SIĘ NA DRUGIE PRZYJŚCIE JEZUSA CHRYSTUSA

..Teraz, gdy zbliża się czas Mojego Powtórnego Przyjścia, ci, którzy rozpoznają Mój Głos i którzy Mnie słuchają, muszą poświęcić swój czas, aby szerzyć Moje Słowo i modlić się o zbawienie wszystkich swoich braci i sióstr.

…Każdy z was w Mojej Armii Reszty otrzyma specjalne Łaski i uczynię cuda na całym świecie, aby udowodnić sceptykom, że to Ja, Jezus Chrystus, wysłałem Mojego proroka, aby przygotował was wszystkich na Moje Drugie Przyjście.”
(Pan Jezus, 7 czerwca 2013)

Ta Globalna Godzina Krucjaty Modlitwy będzie w języku angielskim. Tłumacze na żywo będą dostępni w językach: niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim/ukraińskim, koreańskim, wietnamskim, indonezyjskim, słowackim, chorwackim i węgierskim. Nawet jeśli wasz język nie jest obecny, programy modlitewne zostaną udostępnione, abyś mógł przyjść i dołączyć do nas w modlitwie, modląc się według przygotowanego materiału. Będzie polski skrypt w czacie w linku.

Odmówimy Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego o zbawienie wszystkich grzeszników, w tym naszych bliskich i przyjaciół, którzy odwrócili się od Pana, oraz o duchowe przygotowanie na Powtórne Przyjście Pana Jezusa.

Zjednoczmy nasze serca jako jedna Globalna Rodzina Jezus do Ludzkości, razem z Dziewicą Maryją, naszą Matką Zbawienia i ofiarujmy nasze modlitwy i ofiary za nawrócenie i zbawienie wszystkich grzeszników.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Jezu, ufamy Tobie!

JTM Global

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.

Wszystkie Orędzia z Księgi Prawdy dostępne są w języku polskim na stronie http://jezusdoludzkosci.pl/oredzia-archiwumDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *