Międzynarodowa godzina Krucjaty Modlitwy Jezus do Ludzkości, za rodziny w Święto Świętej Rodziny, 30 grudnia 2022 r., piątek, godz. 21:00

Link do rejestracji: bit.ly/JTMEurope30December2022

Ave Maria!

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Godzinie Krucjaty Modlitwy Jezus do Ludzkości za rodziny w Święto Świętej Rodziny, 30 grudnia 2022 r., w sobotę o godzinie 21:00 czasu środkowoeuropejskiego (polskiego) dla krajów europejskich.

Ta szczególna godzina
modlitwy skupi się na potrzebie zachowania Rodziny, podstawowej jednostki w naszym społeczeństwie. Kiedy rodziny są niszczone, społeczeństwo upada. To jest właśnie powód, dla którego szatan jest zdeterminowany, by zniszczyć rodziny w tym czasie.
20 grudnia 2014 r. Matka Boża wyjaśnia:

„Dar Miłości nasila się w Boże Narodzenie w duszach wszystkich dzieci Bożych i właśnie w tym czasie musicie przyznać, że miłość zaczyna się w rodzinie. Mój Syn urodził się w rodzinie i nie bez powodu. Bóg objawił się – nie jako jednostka wysłana na Misję, bez nikogo bliskiego, ale w Świętej Rodzinie… Miłość Boża w całej okazałości jest świadczona w rodzinie, która kwitnie z Miłości”.

Boża miłość łączy rodziny. Kiedy w rodzinie kwitnie Miłość, panuje jedność i pokój. Zło nie może przetrwać. Wtedy społeczność i społeczeństwo będą pokojowe i zjednoczone.

Módlmy się jak jedna Globalna Rodzina Jezus do Ludzkości, Różańcem Świętym, specjalnymi Modlitwami Krucjaty i Koronką do Miłosierdzia Bożego o pokój, jedność i harmonię w naszych rodzinach.
Proszę przygotować listę nazwisk członków rodziny, krewnych, przyjaciół i ich rodzin, którzy potrzebują waszych modlitw i ofiarować je Jezusowi podczas tej specjalnej Godziny Modlitwy Krucjaty.
Jezu, ufamy Tobie!


Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.

Wszystkie Orędzia z Księgi Prawdy dostępne są w języku polskim na stronie http://jezusdoludzkosci.pl/oredzia-archiwumDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *