Spotkanie modlitewne Krucjata Modlitwy o łaskę wiary dla niewierzących, 19 grudnia 2022 r. o godz. 19:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim spotkaniu modlitewnym „Krucjata Modlitwy o łaskę wiary dla niewierzących”, które odbędzie się w poniedziałek, 19 grudnia 2022 r. o godz. 19:00 na platformie zoom. Spotkanie odbędzie się w języku polskim. Link do rejestracji https://bit.ly/JTMPoland19December2022
W Orędziu z Księgi Prawdy z 25 grudnia 2010 roku Pan Jezus poprosił nas o modlitwę w czasie świąt Bożego Narodzenia:
„Proszę, nalegam, dzieci, abyście wykorzystali to święto, by modlić się za wszystkich tych w świecie, którzy potrzebują obudzić się wobec faktu, że posiadają Dziedzictwo. To jest tam, gdzie dla każdego z nich zostało przygotowane szczególne miejsce w Królestwie Mojego Ojca, jeśli tylko zdecydują się je przyjąć”.
Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji nawrócenia grzeszników, a także aby niewierzący otrzymali łaskę wiary.
Zachęcamy do przekazania informacji o tym spotkaniu modlitewnym znajomym i rodzinie. Wystarczy przesłać im link do rejestracji.


Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.

Wszystkie Orędzia z Księgi Prawdy dostępne są w języku polskim na stronie http://jezusdoludzkosci.pl/oredzia-archiwumDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *