Spotkanie modlitewne Krucjata Modlitwy o ochronę dzieci nienarodzonych, poniedziałek – 5 grudnia 2022 r. o godz. 19:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim spotkaniu modlitewnym „Krucjata Modlitwy o ochronę dzieci nienarodzonych”, które odbędzie się w poniedziałek, 5 grudnia 2022 r. o godz. 19:00 na platformie zoom. Spotkanie odbędzie się w języku polskim. Link do rejestracji https://bit.ly/JTMPoland5December2022
W Orędziu z Księgi Prawdy z 19 stycznia 2013 roku Matka Zbawienia przekazała:
„Aborcja jest najcięższym grzechem w Oczach Mojego Ojca. Żaden przedstawiany Mu powód nie usprawiedliwi tego ohydnego czynu przeciwko stworzeniu Boga. Aborcja jest obrazą świętego stworzenia ludzkości i pociąga za sobą straszliwą karę. (…) Módlcie się, módlcie się, módlcie się za te dusze, które nie potrafią uznać doniosłości życia i najświętszego aktu stwarzania przez Boga. Te dusze potrzebują waszych modlitw i cierpliwości. Pokażcie im, że nie będziecie przyjmować ich żądań mających nakłonić was do przyzwolenia na morderstwo nienarodzonego dziecka Bożego”.
Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji ochrony życia dzieci nienarodzonych, a także nawrócenia osób odpowiedzialnych za grzech aborcji.
Zachęcamy do przekazania informacji o tym spotkaniu modlitewnym znajomym i rodzinie. Wystarczy przesłać im link do rejestracji.


Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *