Międzynarodowa Krucjata Modlitwy, sobota – 3 grudnia 2022 r. 14:00

Drodzy wojownicy Krucjaty Modlitwy,

Zapraszamy na Globalną Krucjatę Modlitwy Jezus do Ludzkości, która odbędzie się 3 grudnia 2022 r. w sobotę o 21:00 czasu singapurskiego (GMT+7), 13:00 czasu londyńskiego (GMT), 8:00 czasu nowojorskiego (GMT -4), 14:00 czasu warszawskiego.

Link do rejestracji, proszę o rejestrację przed spotkaniem. Po rejestracji otrzymacie z zooma e-mail, z którego można wejść na spotkanie: https://bit.ly/JTMGlobal3December2022
Identyfikator spotkania:
891 2199 0757

Tematem całego miesiąca jest: DAR ŻYCIA WIECZNEGO

…kiedy przychodzę, aby przynieść ludzkości ulgę w bólu, który znosiła z powodu oddzielenia od Boga, wszyscy muszą być wdzięczni za to Wielkie Miłosierdzie. Z tego powodu miliardy ludzi będą się cieszyć życiem wiecznej chwały w Obecności Boga.
Przez ten wielki Akt Miłosierdzia przynoszę wspaniałe wieści o chwalebnej Obietnicy, kiedy Moje Powtórne Przyjście – które nastąpi wkrótce po Ostrzeżeniu – wypełni Boży Plan dla Jego dzieci.
(Pan Jezus, 24 listopada 2013)

“Dar od Mojego Ojca Przedwiecznego polega na tym, aby każdemu Jego dziecku dać najdoskonalsze życie w najdoskonalszym świecie, tak jak to miało być od początku.”
(Pan Jezus, 13 września 2012 r.)

Ta Globalna Godzina Krucjaty Modlitwy będzie w języku angielskim. Tłumaczenie na żywo będzie dostępne w językach: niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim/ukraińskim, koreańskim, wietnamskim, indonezyjskim, polskim, włoskim i albańskim. Nawet jeśli wasz język nie jest obecny, programy modlitewne zostaną udostępnione w czacie w linku, aby można było dołączyć do nas w modlitwie, modląc się według przygotowanego materiału.

Odmówimy Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego o zbawienie wszystkich grzeszników, w tym naszych bliskich i przyjaciół, którzy odwrócili się od Pana, oraz o Dar Życia Wiecznego dla wszystkich ludzi.

Zjednoczmy nasze serca jako jedna Globalna Rodzina Jezus do Ludzkości, razem z Dziewicą Maryją, naszą Matką Zbawienia i ofiarujmy nasze modlitwy i ofiary za nawrócenie i zbawienie wszystkich grzeszników. Przygotujmy nasze serca w tym okresie Adwentu na powitanie Narodzin Naszego Króla Królów, Pana Panów, Jezusa Chrystusa.

Jezu, ufamy Tobie!

JTM Global


Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *