Spotkanie modlitewne Krucjata Modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące, 7 listopada 2022 r. o godz. 19:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim spotkaniu modlitewnym „Krucjata Modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące”, które odbędzie się w poniedziałek, 7 listopada 2022 r. o godz. 19:00 na platformie zoom. Spotkanie odbędzie się w języku polskim. Link do rejestracji https://bit.ly/JTMPoland7November2022
W Orędziu z Księgi Prawdy z 7 października 2011 roku Pan Jezus przypomniał:
„Mimo że wszystkie dusze w czyśćcu ostatecznie wejdą do Królestwa Mojego Ojca, nie jest to miejsce, z wejścia do którego Moje dzieci powinny czuć zadowolenie. (…) Dlatego również musicie modlić się za dusze, które tam są, ponieważ bez modlitwy nie będą mogły wejść do Królestwa Niebieskiego aż do ostatniego Dnia, Dnia Sądu”.
W Orędziu z 23 stycznia 2012 roku Pan Jezus przekazał: „Wielu umrze podczas Ostrzeżenia. Wielu nie będzie miało okazji do pokuty na czas. Przynaglam was, abyście ofiarowali wszystkie swoje cierpienia i modlitwy za te dusze, abym mógł je uratować od ognia piekielnego.
Módlcie się za tych, którzy nie powrócą do Mnie, nawet wtedy, gdy będzie im przedstawiona Prawda. Módlcie się także za tych, którzy doświadczą, że czyściec na ziemi, pokuta, która zostanie przyjęta przez nich z dobrego serca, będzie bardzo trudny. Wielu odczuje go bardzo boleśnie. Módlcie się, aby otrzymali siłę, której będą potrzebowali, aby wytrwać”.
Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji dusz w czyśćcu cierpiących oraz osób, które umrą podczas Ostrzeżenia lub doświadczą czyśćca na ziemi po Ostrzeżeniu.
Zachęcamy do przekazania informacji o tym spotkaniu modlitewnym znajomym i rodzinie. Wystarczy przesłać im link do rejestracji.

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *