Międzynarodowa Krucjata Modlitwy, sobota – 5 listopada 2022, 14:00

Ave Maria!

Drodzy wojownicy Krucjaty Modlitwy

Zapraszamy do udziału w Globalnej Krucjacie Modlitwy Jezus do Ludzkości 5 listopada 2022 r. w sobotę o 21:00 czasu singapurskiego (GMT+7), 13:00 czasu londyńskiego (GMT), 9:00 czasu nowojorskiego (GMT -4), 14:00 czasu polskiego.

Link do rejestracji: https://bit.ly/JTMGlobal5November2022
Identyfikator webinaru: 847 9481 2847

Tematem tego miesiąca jest:
O OCHRONĘ CHRZEŚCIJAN NA CAŁYM ŚWIECIE W CZASIE STRASZNEJ WALKI O OBRONĘ PRAWDY.

“Wasza wiara będzie wyśmiewana w najbardziej przebiegły sposób, tak że kiedy będziecie bronić Mojego Słowa, zostaniecie uznani za okrutnych, nieżyczliwych i pozbawionych współczucia dla tych, którzy nie wierzą w Boga.”
(Pan Jezus, 5 sierpnia 2013)

Jeśli ktoś wam dokuczy, ofiarujcie Mi to utrapienie, abym mógł z tego powodu uratować dusze.
Jeśli borykacie się z problemami, które stają wobec was i nie potraficie sobie z nimi poradzić, musicie Mi pozwolić, abym wam ten ciężar zabrał.”

(Pan Jezus, 21 listopada 2012 r.)

Ta godzina Międzynarodowej Krucjaty Modlitwy będzie w języku angielskim. Tłumacze na żywo będą tłumaczyć w następujących językach: francuskim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim/ukraińskim, koreańskim, chińskim, chorwackim, czeskim, indonezyjskim, kantońskim i holenderskim. Nawet jeśli wasz język nie jest obecny, zostaną udostępnione programy modlitewne w czacie, aby można było dołączyć do nas w modlitwie, modląc się według przygotowanego materiału.

Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji zbawienia wszystkich grzeszników, w tym naszych bliskich i przyjaciół, którzy odwrócili się od Pana.

Zjednoczmy nasze serca jako jedna Globalna Rodzina Jezus do Ludzkości razem z Dziewicą Maryją, naszą Matką Zbawienia i ofiarujmy nasze modlitwy i ofiary za nawrócenie i zbawienie wszystkich grzeszników.

Jezu, ufamy Tobie!

JTM Global

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *