Międzynarodowa Krucjata Modlitwy Jezus do Ludzkości – sobota, 1 października 2022, 15:00

Link do rejestracji: https://bit.ly/JTMGlobal1October2022

Ave Maria!

Drodzy wojownicy Krucjaty Modlitwy,

Zapraszamy do wzięcia udziału w Międzynarodowej Krucjacie Modlitwy Jezus do Ludzkości, 1 października 2022 r. w sobotę o 21:00 czasu singapurskiego (GMT+7), 14:00 czasu londyńskiego (GMT), 9:00 czasu nowojorskiego (GMT -5), 15:00 czasu warszawskiego.

Tematem przewodnim tego miesiąca jest ARMIA RESZTY JEZUSA CHRYSTUSA ZATRIUMFUJE.

“Nie możecie pozwolić, aby strach i niepokój odwracały waszą uwagę od roli, którą mój Syn dla was wyznaczył. Armia Reszty Jezusa Chrystusa zatriumfuje i podczas swojej drogi pozbiera miliardy dusz, które przedstawi przed Tronem Bożym.
Jak wielkie błogosławieństwo otrzymaliście. Ci z was, którzy będą prowadzić i pomagać Grupom Krucjaty Modlitwy Mojego Syna, ratują miliardy dusz. Te modlitwy są jak żadne inne, ponieważ zostały dane ludzkości jako Dar, z dołączonymi do nich specjalnymi Łaskami.”
(Matka Zbawienia, 31 stycznia 2013)

“Tylko dzielni i odważni spośród was, którzy Mnie najbardziej kochają, poprowadzą Moją armię ku zbawieniu. Pod Moim przewodnictwem przyniosą ze sobą miliardy dusz w bezpieczne miejsce. Dlatego nigdy nie możecie się poddawać.”
(Pan Jezus, 28 luty 2013)

Ta Międzynarodowa Godzina Krucjaty Modlitwy będzie w języku angielskim. Tłumaczenie na żywo będzie w językach: niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim/ukraińskim, koreańskim, chińskim, polskim, rumuńskim, węgierskim, włoskim i wietnamskim. Nawet jeśli wasz język nie jest obecny, zostaną udostępnione programy modlitewne, aby można było dołączyć do nas w modlitwie, modląc się według przygotowanego materiału.

Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji zbawienia wszystkich grzeszników, w tym naszych bliskich i przyjaciół, którzy odwrócili się od Pana i o triumf Armii Reszty.

Zjednoczmy nasze serca jako jedna Międzynarodowa Rodzina Jezus do Ludzkości razem z Dziewicą Maryją, naszą Matką Zbawienia, Królową Różańca Świętego i złóżmy nasze modlitwy i ofiary w intencji nawrócenia i zbawienia wszystkich grzeszników.

Jezu, ufamy Tobie!

Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!

JTM Global

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *