Międzynarodowa Krucjata Różańcowa Jezus do Ludzkości na Wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi – sobota, 25 czerwca 2022, godz. 15:00

Link do rejestracji: https://bit.ly/global-rosary-june25

Droga Rodzino Jezus do Ludzkości,
Chwała niech będzie Jezusowi i Maryi!

Wszyscy jesteście zaproszeni na Międzynarodową Krucjatę Różańcową, aby uczcić Wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi w sobotę 25 czerwca 2022 r. o godzinie 15:00.

Ta Globalna Krucjata Różańcowa będzie w języku angielskim. Tłumacze na żywo będą dostępni w następujących językach: niemieckim, francuskim, chińskim, portugalskim, ukraińskim (rosyjskim), koreańskim, hiszpańskim, polskim, węgierskim, kantońskim, albańskim i holenderskim.

Najlepszym darem, jaki możemy dać naszej Najświętszej Matce, jest uszczęśliwienie jej poprzez modlitwę o Triumf Jej Niepokalanego Serca.

Ofiarujemy ten dar modląc się jako jedna Rodzina Jezus do Ludzkości, odmawiając wszystkie cztery części Różańca Świętego, prosząc o ochronę, pokój i jedność w naszych rodzinach, społeczności, narodzie i w całym świecie.

Matka Boża powiedziała 29 grudnia 2011 r.:

“Moje dziecko, odmawianie mojego Różańca Świętego może zbawić narody.
Moje dzieci nie mogą nigdy zapomnieć o mocy mojego Różańca Świętego.
Jest tak potężny, że czyni zwodziciela bezużytecznym. On nie może nic zrobić tobie ani twojej rodzinie, kiedy odmawiasz Go codziennie.”

Poświęcimy również siebie, nasze rodziny i przyjaciół Niepokalanemu Sercu Maryi, aby Ona pomogła nam zbliżyć się do Jej syna, naszego Pana Jezusa Chrystusa, naszego Odkupiciela.

Jak powiedział Pan Jezus 9 listopada 2011 roku:

“Wysłuchajcie Mojej naglącej prośby, dzieci, abyście w tym czasie poświęcili się Niepokalanemu Sercu Mojej ukochanej Matki.

Ona, Pośredniczka Wszystkich Łask, została wyznaczona, aby przyprowadzić was do Mojego Najświętszego Serca, aby ocalić ludzkość od czekającej ich ruiny, gdyby nie oderwali się od dzieł szatana.”

Módlmy się razem jako jedna Rodzina Jezus do Ludzkości, aby uczcić naszą Błogosławioną Matkę i odpowiedzieć na Jej wezwanie do modlitwy, aby zapoczątkować triumf Jej Niepokalanego Serca.

Matko Zbawienia, módl się za nami!

Jezus do ludzkości na całym świecie

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *