Konferencja Trzecia Tajemnica Fatimska – poniedziałek, 27 czerwca 2022, 19:00

Link do rejestracji: https://bit.ly/JTMPolandJune27
Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej konferencji pt. „Trzecia Tajemnica Fatimska”, która odbędzie się w poniedziałek, 27 czerwca 2022, o godz. 19:00 na platformie Zoom. Spotkanie odbędzie się w języku polskim.
Objawienia Fatimskie to seria zatwierdzonych przez Kościół katolicki wizji i proroctw przekazanych trójce portugalskich dzieci – pastuszków, którym objawiła się Maryja, Matka Boża. Pierwsze objawienie miało miejsce 13 maja 1917 roku. Podczas objawień Matka Boża przekazała Tajemnice Fatimskie dotyczące przyszłości świata.
W czasie konferencji omówimy następujące kwestie:
Jaka jest treść Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej i dlaczego tak długo była utrzymywana w tajemnicy przez Watykan?
Czy oficjalny tekst na temat Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej ujawniony 26 czerwca 2000 roku przez Watykan był pełnym tekstem Trzeciej Tajemnicy?
W Orędziach zawartych w Księdze Prawdy Jezus Chrystus i Matka Zbawienia w końcu ujawnili prawdziwą treść Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej. Po jej omówieniu w czasie konferencji, uczestnicy zrozumieją, że żyjemy w czasach, gdy wypełnia się Trzecia Tajemnica Fatimska.
W czasie spotkania wypełnimy także prośbę Matki Bożej o modlitwę różańcową i odmówimy jedną część Różańca św.
Zachęcamy do przekazania informacji o tym spotkaniu modlitewnym znajomym i rodzinie. Wystarczy przesłać im link do rejestracji.

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *