20-minutowa Krucjata Modlitewna w Uroczystość Trójcy Świętej, niedziela 12 czerwca 2022, 15:00

Link do rejestracji: https://bit.ly/JTMCrusadeGlobalJune12

Drodzy Wojownicy Krucjaty Modlitwy

Niech będzie pochwalony Jezus i Maryja!

Wszyscy jesteście zaproszeni na 20-minutową sesję Krucjaty Modlitwy, aby uczcić Uroczystość Trójcy Przenajświętszej w niedzielę 12 czerwca 2022 r. o godzinie 21:00 czasu singapurskiego, 15:00 czasu warszawskiego.

Podczas jednej z najbardziej celebrowanych uroczystości w życiu Kościoła, w tę niedzielę będziemy mieli okazję, by z całego serca poświęcić Trójcy Świętej więcej uwagi, poprzez tę 20-minutowe spotkanie modlitewne Krucjaty Modlitwy.

Ludzkość w tych czasach odrzuciła Boga i zapomniała o Nim i Jego planach dla każdego Jego dziecka.

Zapomnieliśmy, że Ojciec stworzył nas z Miłości. Zapomnieliśmy, że Syn przeszedł przez straszliwą mękę i śmierć na krzyżu, aby odkupić nas od grzechu. I zapomnieliśmy, że Duch Święty jest z nami w każdej chwili naszego życia, aby pomóc nam osiągnąć nasz ostateczny cel: życie w wiecznej radości i miłości z Nim.

Uczyńmy ten dzień wyjątkowym dniem dla Pana. Oprócz uczęszczania na niedzielną Mszę św., wszyscy ofiarowujmy modlitwy jako prosty gest Miłości i wdzięczności za naszego Stwórcę, naszego Odkupiciela, naszego Orędownika i Stałego Towarzysza.

To spotkanie modlitewne Krucjaty Modlitwy będzie w języku angielskim. Tłumacze na żywo będą dostępni w następujących językach: niemieckim, francuskim, chińskim, portugalskim, ukraińskim (rosyjskim), koreańskim, hiszpańskim, czeskim, kantońskim, włoskim, indonezyjskim (bahasa) i holenderskim. Nawet jeśli nie będzie w Twoim języku, przyjdź, podzielimy się z Tobą programem. Będzie dostępny program w języku polskim w czacie.

Przyłączmy się jako jedna Rodzina Jezus do Ludzkości zjednoczeni w modlitwie, aby czcić, chwalić i dziękować Trójcy Świętej w tym szczególnym dniu.

Trójco Przenajświętsza, zmiłuj się nad wszystkimi swoimi dziećmi.

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *