Święto Matki Zbawienia: Międzynarodowa Krucjata Modlitwy Jezus do Ludzkości, w sobotę 4 czerwca 2022 r. o 15:00

Link do rejestracji: https://bit.ly/JTMGlobalJune4

Ave Maria!

Drodzy wojownicy Krucjaty Modlitwy

Zapraszamy do udziału w Globalnej Krucjacie Modlitwy Jezus do Ludzkości w dniu 4 czerwca 2022 r. w sobotę o 21:00 czasu singapurskiego (GMT+7), 14:00 czasu londyńskiego (GMT), 9:00 czasu nowojorskiego (GMT -5), 15:00 czasu polskiego.

Jeśli nie jesteś zarejestrowany, zarejestruj się. Link do rejestracji: https://bit.ly/JTMGlobalJune4

To spotkanie modlitewne jest bardzo szczególne, ponieważ w tym dniu będziemy obchodzić dwa specjalne święta Naszej Misji: Święto Matki Zbawienia 4 czerwca i Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 5 czerwca, niedziela.

Tematem tego spotkania modlitewnego jest: NASZA MATKA ZBAWIENIA: MAŁŻONKA DUCHA ŚWIĘTEGO I NASZA MATKA . Te dwa święta są bardzo ze sobą powiązane: wiedzcie, że Dziewica Maryja przez swoje chwalebne „Fiat” stała się Oblubienicą Ducha Świętego.

W to szczególne święto Naszej Matki Zbawienia przynieśmy przed Matkę Zbawienia imiona dusz, za które chcielibyśmy się modlić.

Ta godzina Międzynarodowej Krucjaty Modlitwy będzie w języku angielskim. Tłumacze na żywo będą dostępni w następujących językach: niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, chińskim, rosyjskim/ukraińskim, koreańskim, słowackim, chorwackim, rumuńskim, wietnamskim i indonezyjskim. Nawet jeśli wasz język nie jest obecny, zostaną udostępnione programy modlitewne, abyś mógł przyjść i dołączyć do nas w modlitwie, czytając przygotowany materiał.

Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji nawrócenia wszystkich grzeszników, w tym naszych bliskich i przyjaciół, którzy odwrócili się od Pana.

Zjednoczmy nasze serca jako jedna Międzynarodowa Rodzina Jezus do Ludzkości, razem z Dziewicą Maryją, naszą Matką Zbawienia, i złóżmy nasze modlitwy i ofiary za nawrócenie wszystkich grzeszników w tym miesiącu czerwcu, który jest MIESIĄCEM KRUCJATY NAWRÓCENIA.

Przyjdź Duchu Święty, przyjdź przez potężne wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi, Twojej ukochanej Oblubienicy.

Jezu, ufamy Tobie!

JTM Global

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *