Spotkanie modlitewne Krucjata Modlitwy o wzrost Misji Jezus do ludzkości na czterech krańcach świata, poniedziałek 6 czerwca 2022, 19:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim spotkaniu modlitewnym „Krucjata Modlitwy o wzrost Misji Jezus do ludzkości na czterech krańcach świata”, które odbędzie się w poniedziałek, 6 czerwca 2022, o godz. 19:00 na platformie zoom. Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

Link do rejestracji: https://bit.ly/JTMPolandJune6

Będziemy modlić się, abyśmy jako Armia Reszty wzrastali duchowo. Armia Reszty będzie jak armia Gedeona – niewielka w liczbie, ale silna Bogiem (Księga Sędziów 7,1-25).

W Orędziu z Księgi Prawdy z 28 sierpnia 2014 r. nasz Pan, Jezus Chrystus przekazał:
„To z powodu tych dusz – Mojej Reszty – Moje Miłosierdzie rozciągnie się daleko poza to, co jest widoczne dla oka. Wołam teraz do tych, którzy Mnie znają. Pragnę, abyście każdego dnia żyli tak, jakby nie miało być jutra. Zaufajcie Mi. Proście Mnie o ochronę i proście Mnie o szczególne Łaski w waszej wędrówce ku Mojej Nowej Erze Pokoju. Za każdym razem przyjdę wam z pomocą i wyleję na was nadzwyczajne Łaski. Niczego wówczas nie będziecie się bali, bo będziecie wiedzieli, że idę z wami. Będę was trzymał za rękę, gdy będę was prowadził do przystani Mojego pokoju i Mojej wielkiej Chwały”.

W czasie spotkania będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji nawrócenia wszystkich grzeszników oraz rozwoju Misji Jezus do ludzkości.

Zachęcamy do przekazania informacji o tym spotkaniu modlitewnym znajomym i rodzinie. Wystarczy przesłać im link do rejestracji.

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *