Spotkanie modlitewne Krucjata Modlitwy o nawrócenie grzeszników, 30 maja 2022, 19:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim spotkaniu modlitewnym „Krucjata Modlitwy o nawrócenie grzeszników”, które odbędzie się w poniedziałek, 30 maja 2022, o godz. 19:00 na platformie Zoom. Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

Link do rejestracji bit.ly/JTMPolandMay30
Poniższymi słowami Pana Jezusa zachęcamy wszystkich do zgromadzenia się na modlitwie o nawrócenie grzeszników:
“To nad tymi biednymi duszami płakałem krwawymi Łzami w ogrodzie Getsemani”. (Orędzie z Księgi Prawdy z 1 kwietnia 2014 r.).
“Moje Konanie w Ogrójcu odnawia się po raz kolejny i podwaja się Mój ból i cierpienie”. (Orędzie z 30 maja 2012 r.)
“Tęsknię za nimi. Bez nich nie mogę odczuwać pełni”. (Orędzie z 14 lipca 2013 r.)
“Te dusze, które są w ciemności, mogą zostać zbawione tylko dzięki wstawianiu się za nie w modlitwie”. (Orędzie z 3 kwietnia 2012 r.)
“Powiedz Moim dzieciom, że ich modlitwy i post wywołały wiele szczęścia w czułym Sercu Mojego Ojca. Obfitość Łask spływa teraz na te drogie, święte dusze, tak że posiadają one od dzisiaj na przyszłość Dar wstawiania się za zagubionymi duszami”. (Orędzie z 12 sierpnia 2011 r.)
Wykorzystajmy dany przez Boga dar modlitwy wstawienniczej, aby wiele dusz mogło się nawrócić. W czasie spotkania będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji nawrócenia wszystkich grzeszników.
Zachęcamy do przekazania informacji o tym spotkaniu modlitewnym znajomym i rodzinie. Wystarczy przesłać im link do rejestracji.

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *