Ogólnopolskie spotkanie Krucjaty Modlitwy pt. „Akceptacja cierpienia jako środka w służbie w Bożej Misji”, poniedziałek 4 kwietnia 2022, 19:00

Zapraszamy na ogólnopolskie spotkanie Krucjaty Modlitwy pt. „Akceptacja cierpienia jako środka w służbie w Bożej Misji”, które odbędzie się w poniedziałek, 4 kwietnia 2022 o godz. 19:00 na platformie Zoom.

Jest wielu z nas, którzy cierpią duchowo, fizycznie, emocjonalnie. Wielu z nas czuje się, jakbyśmy żyli na pustyni, gdzie Pana nie można znaleźć. Wielu z nas rozumie, że cierpienie jest częścią naszego chrześcijańskiego życia, ale świat mówi nam, że cierpienie jest bezużyteczne i czasami walczymy z nim. Nie chcemy cierpienia, odrzucamy je i wiele razy zadajemy sobie pytanie, dlaczego. Jezus mówi nam, że przez nasze cierpienie ratujemy dusze i pomagamy duszom zagubionym. Nasze cierpienie i miłość do nich pomaga je zbawić.

On jest tutaj, stoi i czeka, aż podniesiemy głowę i poprosimy Go o pomoc. On jest naszym Szymonem z Cyreny, aby pomóc nam nieść ten Krzyż. Oddajmy Mu nasze cierpienia, nasze umysły, nasze bóle, nasze serca i pozwólmy Mu uleczyć nas w Jego Świętej Woli. Niech ten Wielki Post otworzy nasze serca na przyjęcie naszego cierpienia zgodnie z wolą Bożą.

Modlitwa Krucjaty 108 z Księgi Prawdy
Wspinanie się na wzgórze Kalwarii

„Jezu, pomóż mi odnaleźć odwagę, męstwo i dzielność, by powstać i się ujawnić, abym mógł dołączyć do Twojej Armii Reszty i wspiąć się na to samo wzgórze Kalwarii, na którym Ty musiałeś cierpieć za moje grzechy. Daj mi siłę do niesienia Twojego Krzyża i Twojego brzemienia, bym mógł pomóc Ci ratować dusze. Uwolnij mnie od mojej słabości. Rozwiej moje obawy. Skrusz wszystkie moje wątpliwości. Otwórz mi oczy na Prawdę. Pomóż mi i tym wszystkim, którzy odpowiadają na to wezwanie do niesienia Twojego Krzyża, pójść za Tobą z przejętym i pokornym sercem, i aby poprzez mój przykład inni zdobyli się na odwagę, by postępować podobnie. Amen.”

Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji nawrócenia wszystkich grzeszników, w tym naszych bliskich i przyjaciół, którzy odwrócili się od Pana.

Poprzez naszą modlitwę przygotujmy się na Wielkanoc w tym okresie Wielkiego Postu.

Jezu, ufamy Tobie!

Link do rejestracji http://bit.ly/JTMPolandApril4

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *