Ogólnopolskie spotkanie modlitewne „Ostrzeżenie – Oświetlenie Sumień”, środa 5 stycznia 2022 r., 19:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim spotkaniu modlitewnym pt. „Ostrzeżenie – Oświetlenie Sumień”, które odbędzie się w środę 5 stycznia 2022 r., o godz. 19:00 polskiego czasu na platformie zoom. Spotkanie odbędzie się w języku polskim.
Najbardziej pilne Orędzie zawarte w Księdze Prawdy dotyczy mistycznego wydarzenia, które wkrótce nastąpi na całym świecie. Wydarzenie opisane przez Jezusa Chrystusa jako Wielkie Ostrzeżenie i Oświetlenie Sumień dane będzie światu jako największy akt Bożego Miłosierdzia. Ostrzeżenie, cudowny Dar osobistego spotkania każdej duszy z Bogiem, pomoże przygotować ludzi na powrót Jezusa Chrystusa. To wydarzenie będzie doświadczone w jednej chwili przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej siedmiu lat. Będzie trwało około 15 minut. Będzie to tak silne przeżycie, że nikt nie będzie mógł go zignorować. Wszyscy, nawet ateiści, przekonają się, że Bóg istnieje. Każdemu zostaną ukazane jego dobre czyny i szczególnie grzechy – takie, jakimi one są w Oczach Boga. Ten Dar pobudzi ludzi do ponownej oceny swojego życia i poproszenia Boga o przebaczenie. Dzięki Ostrzeżeniu nastąpi wiele cudownych nawróceń.
W czasie naszego spotkania będziemy modlić się na Różańcu oraz Modlitwami Krucjaty o Miłosierdzie Boże dla wszystkich grzeszników i łaskę nawrócenia w czasie Ostrzeżenia. Przeczytamy także Orędzia z Księgi Prawdy mówiące o Ostrzeżeniu i znakach, które poprzedzą to wielkie wydarzenie.
Zachęcamy do przekazania informacji o tym spotkaniu znajomym i rodzinie, wystarczy przesłać im link do rejestracji.

Link do rejestracji: http://bit.ly/JTMPolandJanuary5

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *