Konferencja „Wzrost pogaństwa w czasach ostatecznych”, 15 grudnia 2021, o godz. 19:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji pt. „Wzrost pogaństwa w czasach ostatecznych”, która odbędzie się 15 grudnia 2021, o godz. 19:00 polskiego czasu na platformie zoom. Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

Link do rejestracji: http://bit.ly/JTMPolandDecember15

Dwa lata temu, w październiku 2019 roku, w Watykanie wydarzyło się coś bardzo poważnego. Dwa lata temu pogański bożek „Pachamama” był publicznie czczony w Watykanie przez najwyższe władze Kościoła katolickiego. To wydarzenie, obserwowane na całym świecie i dokumentowane przez media głównego nurtu, wywołało burzliwą dyskusję. Czy Kościół katolicki powoli dryfuje w kierunku pogaństwa?
Zaledwie kilka tygodni po tym wydarzeniu oddawania czci bożkowi Pachamama w Watykanie, na całym świecie rozpętał się największy kryzys, jaki ostatnio widział świat. Pandemia Covid-19 wybuchła na całym świecie.
Od tego czasu minęły dwa lata i widzimy, jak pogaństwo rozprzestrzeniło się na cały świat, na wszystkie części społeczeństwa. Natura i Ziemia są często określane jako „rzeczy żywe”. Najwyższe władze rządowe i kościelne mówią nam, że „Matka Ziemia” jest krzywdzona przez człowieka i że działania przeciwko „Matce Ziemi” są „grzechami ekologicznymi”, za które wszyscy musimy żałować. Oprócz kultu natury, na całym świecie szerzy się obecnie wiele innych pogańskich praktyk.
Ten wzrost pogaństwa w czasach ostatecznych, czyli w okresie poprzedzającym powrót Jezusa Chrystusa podczas Jego Powtórnego Przyjścia, został już przepowiedziany. W rzeczywistości jest to jeden ze znaków, który wskazuje nam, że powrót Jezusa Chrystusa w chwale jest bardzo bliski!
W czasie tej konferencji szczegółowo omówimy wzrost pogaństwa w czasach ostatecznych. Będą to następujące tematy:
• Czym jest pogaństwo?
• Czego Kościół katolicki naucza o pogaństwie?
• Czy świat dryfuje w kierunku pogaństwa?
• Czy Kościół katolicki powoli przyjmuje pogańskie praktyki i wierzenia?
• Proroctwa dotyczące wzrostu pogaństwa w czasach ostatecznych
• Jaka powinna być nasza odpowiedź?
Zachęcamy do przekazania informacji o tej konferencji znajomym i rodzinie, wystarczy przesłać im link do rejestracji.

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *