Spotkanie Krucjaty Modlitwy “Jezus do Ludzkości”. Środa, 3 listopada 2021, godz. 19:00 czasu warszawskiego

W środę, 3 listopada 2021, o godz. 19:00 czasu warszawskiego, odbędzie się spotkanie Krucjaty Modlitwy “Jezus do Ludzkości” prowadzone w języku polskim.
Temat spotkania: “Aby Kościół katolicki pozostał w Prawdzie Jezusa Chrystusa”.
W ciągu ostatnich kilku lat Kościół katolicki był podobny do statku gwałtownie miotanego po wzburzonym morzu. Wzrost modernizmu i relatywizmu w ostatnim stuleciu uderzył i rzucił Kościołem, ale nigdy nie zbliżył się do jego zatopienia.
Tym razem jest inaczej. Kościół jest zalewany przez ogromne fale i wchłania zbyt dużo wody.
Widzimy teraz kompromisy w nauczaniu Kościoła w różnych aspektach życia chrześcijańskiego. Komunia w przypadku rozwodu i ponownego małżeństw, dążenie do małżeństw osób tej samej płci, pozornie nowe pogaństwo zwane duchowością ekologiczną, zamknięcie kościołów, pozbawienie wiernych sakramentów, zwłaszcza Najświętszej Eucharystii, naszego pokarmu na życie wieczne.
Te zmiany przypominają nam, czego nasz Katechizm uczy nas o Ostatecznej Próbie Kościoła. (KKK 675)
Jako członkowie Mistycznego Ciała Chrystusa musimy zebrać się razem i dużo modlić się za nasz umiłowany Kościół Katolicki, ponieważ jest to Kościół ustanowiony przez Jezusa Chrystusa.
Podczas tego spotkania modlitewnego Krucjaty Modlitwy Pan Jezus wyjaśni, co musimy zrobić, aby pomóc Jego Kościołowi poruszać się po wzburzonych morzach zbliżającego się Wielkiego Odstępstwa.
Będziemy odmawiać Różaniec Święty i Modlitwy Krucjaty w intencji naszego umiłowanego Kościoła katolickiego i nawrócenia grzeszników.
Zjednoczmy nasze serca jako jedna globalna rodzina Jezus do Ludzkości i razem z naszą Matką Zbawienia ofiarujmy modlitwy za Kościół katolicki, aby pozostał w Prawdzie Jezusa Chrystusa.
Jezu zmiłuj się nad nami i nad całym światem.
Link do rejestracji http://bit.ly/JTMPolandNovember3


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *