Konferencja „Boża Miłość i Zbawienie Dusz”, wtorek, 21 września 2021, godz. 19:00

Link do rejestracji http://bit.ly/JTMPolandSeptember21


Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim.
Orędzia i Modlitwy Krucjaty dane z Nieba w Księdze Prawdy są dla wszystkich ludzi, wszystkich wyznań, wszystkich narodowości, wszystkich ras na całym świecie. Są dla tych, którzy wierzą w Boga a także dla niewierzących. Nikt nie jest pozbawiony Bożej Miłości, Miłosierdzia i Zbawienia.
Te Orędzia i Modlitwy pomogą ci odnaleźć drogę w tych obecnych, trudnych i mrocznych czasach i wskażą ci Drogę Prawdy do Życia Wiecznego. Orędzia wskażą ci sposób na ocalenie własnej duszy, a także jak możesz pomóc ocalić dusze innych, abyśmy wszyscy mogli zjednoczyć się jako jedna rodzina w Nowym Raju na Ziemi.
Pan Jezus w Orędziu z Księgi Prawdy z 2 kwietnia 2013 roku powiedział: „Gdy Ostateczne Przymierze się dokona, pragnę w końcu zabrać ponad siedem miliardów dzieci Bożych do domu, do ich wiecznego Raju.” Aby to osiągnąć, Pan Jezus potrzebuje, aby cała ludzkość usłyszała Jego głos w tym czasie, kiedy woła On do ludzkości, po raz ostatni poprzez Orędzia w Księdze Prawdy.
Zaprośmy naszych przyjaciół i rodzinę, aby dołączyli do tej konferencji.

Jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom?

Aby się zarejestrować na seminarium albo spotkanie modlitewne, należy na stronie rejestracji wpisać swoje dane i kliknąć przycisk „Register”.

First Name – imię
Last Name – drugie imię / nazwisko
Email Address – adres mailowy
Confirm Email Address – potwierdź adres mailowy
Country / Region – wybieramy “Poland” (Polska)

Po tym kliknięciu otrzymamy maila z potwierdzeniem rejestracji. Sprawdźmy także folder “spam” w skrzynce pocztowej, czasami też maile potrafią dojść z pewnym opóźnieniem.

Aby się połączyć na spotkanie, należy odnaleźć w otrzymanym mailu słowa „Click Here to Join” (co oznacza: „Kliknij tutaj, by się połączyć”) i kliknąć na nie. Zostaniemy przekierowani najpierw – kto jeszcze tego nie uczynił – do ściągnięcia i instalacji programu zoom, za pomocą którego połączymy się na spotkanie (można to uczynić wcześniej, by nie zostawiać sobie tego na ostatnią chwilę). Potem, po ponownym kliknięciu na słowa „Click Here to Join” zostaniemy przekierowani na spotkanie.

Zachęcamy do połączenia się na spotkanie kilka minut przed czasem, by uczynić to na spokojnie i być przygotowanym.

Po wejściu na spotkanie należy na dole po lewej kliknąć na ikonkę mikrofonu „Join audio” i potem słowa „Call over Internet”, by podłączyć głos, inaczej nie będziemy nic słyszeć.

Można też połączyć się za pomocą zwykłego połączenia telefonicznego

Należy zadzwonić na wybrany lokalny numer telefonu: 22 398 7356, 22 306 5342, 22 307 3488
albo na jeden z dwóch bezpłatnych numerów: 00 800 321 1464, 00 800 112 5171.

Po połączeniu się zostaniemy po angielsku poproszeni o podanie numeru spotkania i zatwierdzenie go kratką (#). Dla polskich spotkań codziennych jest to 95327393434, dla międzynarodowych i większych polskich spotkań organizowanych raz na kilka tygodni numer spotkania podany jest w mailu otrzymanym po rejestracji jako Meeting ID albo Webinar ID.

Po wprowadzeniu numeru i kratki (#) musimy chwilę poczekać na dołączenie do spotkania, aż gospodarz wpuści nas na nie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *