Konferencja „Boże ostrzeżenie przed piekłem”, wtorek, 7 września 2021, godz. 19:00

Link do rejestracji http://bit.ly/JTMPolandSeptember7

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim.
Czy piekło naprawdę istnieje? Skąd wiemy, że to prawda?
Niestety obecnie wiele osób, w tym księża i duchowni, nie wierzy już w istnienie piekła. Wielu uznaje piekło po prostu za element dziecinnych opowieści wymyślonych w średniowiecznej przeszłości. Niektórzy wierzą w istnienie piekła, ale błędnie myślą, że wszyscy idą do nieba, a piekło jest puste. Inni wierzą, że nasze dusze nie są wieczne i że po śmierci po prostu przestają istnieć.
W czasie konferencji będziemy omawiać rzeczywistość piekła i prawdę o wiecznej naturze naszych dusz. Najważniejsze tematy konferencji to:
— Niesamowite proroctwa, które przepowiadają czasy, kiedy najwyżsi przywódcy Kościoła katolickiego zaprzeczą istnieniu piekła
— Podsumowanie różnych fragmentów z Pisma świętego, które wyraźnie mówią o piekle
— Szczegółowe opisy cierpień piekielnych różnych świętych na przestrzeni dziejów, którym Bóg udzielił wielkiej łaski odczucia przebywania w piekle przez chwilę
— Gorąca Miłość i Miłosierdzie Jezusa dla wszystkich dusz oraz różne potężne środki, które dał każdemu, aby uniknąć piekła i pomóc innym go uniknąć.
Zaprośmy naszych przyjaciół i rodzinę, aby dołączyli do tej konferencji, a zwłaszcza tych którzy nie wierzą w istnienie piekła lub jest to im obojętne. To spotkanie może uratować ich dusze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *