Spotkanie modlitewne „Pomóż Jezusowi zbawiać dusze w sierpniu, miesiącu zbawiania dusz”, wtorek, 31 sierpnia 2021, godz. 19:00

Link do rejestracji http://bit.ly/JTMPolandAugust31
Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu modlitewnym. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim.
Pan Jezus w Orędziu z Księgi Prawdy z 23 lipca 2011 roku powiedział: „Jeśli wystarczająco dużo osób podejmie się tego, co nazywam miesiącem ratowania dusz, to miliony dusz na świecie zostaną zbawione”.
W czasie spotkania będziemy odmawiać Różaniec Święty, Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Modlitwy Krucjaty w intencji nawrócenia grzeszników i zbawienia dusz. Będziemy nadal modlić się o uwolnienie świata od pandemii Covid19, ponieważ nowe wydarzenia przynoszą wiele nieszczęścia i rozpaczy w życiu wielu ludzi.
Nie przestawajmy słuchać słów Jezusa Chrystusa, który pozwala nam lepiej zrozumieć Miłość i Miłosierdzie, jakie ma dla ludzkości. Pan Jezus daje nam również szczególny dar, aby pomóc ocalić dusze naszych zagubionych braci i sióstr. Zjednoczmy nasze serca jako jedna rodzina Misji Jezus do Ludzkości i ofiarujmy nasze modlitwy o zbawienie dusz w ostatnim dniu sierpnia, miesiąca szczególnie poświęconego zbawianiu dusz.
Zaprośmy naszych przyjaciół i rodzinę, aby dołączyli do spotkania modlitewnego.

Jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom?
Aby się zarejestrować na seminarium albo spotkanie modlitewne, należy na stronie rejestracji wpisać swoje dane i kliknąć przycisk „Register”.
First Name – imię
Last Name – drugie imię / nazwisko
Email Address – adres mailowy
Confirm Email Address – potwierdź adres mailowy
Country / Region – wybieramy “Poland” (Polska)
Po tym kliknięciu otrzymamy maila z potwierdzeniem rejestracji. Sprawdźmy także folder “spam” w skrzynce pocztowej, czasami też maile potrafią dojść z pewnym opóźnieniem.
Aby się połączyć na spotkanie, należy odnaleźć w otrzymanym mailu słowa „Click Here to Join” (co oznacza: „Kliknij tutaj, by się połączyć”) i kliknąć na nie. Zostaniemy przekierowani najpierw – kto jeszcze tego nie uczynił – do ściągnięcia i instalacji programu zoom, za pomocą którego połączymy się na spotkanie (można to uczynić wcześniej, by nie zostawiać sobie tego na ostatnią chwilę). Potem, po ponownym kliknięciu na słowa „Click Here to Join” zostaniemy przekierowani na spotkanie.
Zachęcamy do połączenia się na spotkanie kilka minut przed czasem, by uczynić to na spokojnie i być przygotowanym.
Po wejściu na spotkanie należy na dole po lewej kliknąć na ikonkę mikrofonu „Join audio” i potem słowa „Call over Internet”, by podłączyć głos, inaczej nie będziemy nic słyszeć.
Można też połączyć się za pomocą zwykłego połączenia telefonicznego
Należy zadzwonić na wybrany lokalny numer telefonu: 22 398 7356, 22 306 5342, 22 307 3488
Po połączeniu się zostaniemy po angielsku poproszeni o podanie numeru spotkania i zatwierdzenie go krzyżykiem (dla polskich spotkań codziennych jest to 95327393434, dla międzynarodowych i większych polskich spotkań organizowanych raz na kilka tygodni numer spotkania podany jest w mailu otrzymanym po rejestracji jako Meeting ID albo Webinar ID).
Po wprowadzeniu numeru i krzyżyku musimy chwilę poczekać, aż dołączymy do spotkania, aż gospodarz wpuści nas na nie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *