Konferencja: Księga Prawdy Boża miłość i zbawienie dusz – niedziela, 15 sierpnia 2021 godz. 13:30 polskiego czasu

W niedzielę, 15 sierpnia 2021 o godz. 13:30 polskiego czasu odbędzie się międzynarodowa konferencja na temat: Księga Prawdy Boża miłość i zbawienie dusz.
Odbędzie się ona w języku angielskim, ale będzie tłumaczenie na żywo na język polski, a także na inne języki: chiński – niemiecki – francuski – rosyjski /ukraiński – portugalski – hiszpański – koreański – słowacki/czeski –  węgierski – albański i duński.

Link do rejestracji: https://zoom.us/webinar/register/WN_4Dh9sGymRJW0NdscUMS2YA?timezone_id=Europe%2FWarsaw

Przyjdź i dołącz do nas w tym wyjątkowym dniu w sierpniu, który jest również nazwany miesiącem zbawienia dusz, na globalne seminarium, gdzie dowiemy się o Bożej Miłości i Miłosierdziu przez Księgę Prawdy. Orędzia i Modlitwy Krucjaty podane z Nieba w Księdze Prawdy są dla wszystkich ludzi, wszystkich wyznań, wszystkich narodowości, wszystkich ras na całym świecie. Są dla tych, którzy wierzą w Boga i tych, którzy nie wierzą. Nikt nie jest wyłączony z Bożej Miłości i Miłosierdzia.

Pan Jezus mówi, że jest Jego pragnieniem, aby w czasie Jego Powtórnego Przyjścia, przyprowadzić ponad 7 miliardów Bożych dzieci do domu, do ich życia wiecznego w Nowym Raju. Aby to osiągnąć, Pan potrzebuje, aby cała Ludzkość mogła usłyszeć Jego Głos w tym czasie, jako ostatni Głos, przez Orędzia w Księdze Prawdy.

Do spotkania można dołączyć: 1. przez Internet za pomocą programu Zoom 2. telefonicznie

Ad 1. Jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom

Aby się zarejestrować na seminarium albo spotkanie modlitewne, na stronie rejestracji wpisz swoje dane i kliknij przycisk „Register”.

First Name – imię
Last Name – drugie imię / nazwisko – jeśli nie chcesz, nie musisz podawać prawdziwego nazwiska, może to być np. pseudonim, ale coś trzeba wpisać
Email Address – adres e-mail – tu wpisz prawdziwy adres, aby otrzymać wiadomość e-mail z linkiem do spotkania
Confirm Email Address – potwierdź adres e-mail
Country / Region – wybieramy “Poland” (Polska)

Po kliknięciu na przycisk Register otrzymasz maila z potwierdzeniem rejestracji. Sprawdź także folder “spam” w skrzynce pocztowej, czasami też maile potrafią dojść z pewnym opóźnieniem.

Aby się połączyć na spotkanie, znajdź w otrzymanym mailu słowa „Click Here to Join” (Kliknij tutaj, by się połączyć) i kliknąć na nie. Najpierw zostaniesz przekierowany – jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś – do pobrania i instalacji programu Zoom, za pomocą którego połączysz się na spotkanie (możesz to zrobić wcześniej, by nie zostawiać tego na ostatnią chwilę). Po zainstalowaniu programu Zoom, ponownie kliknij na słowa „Click Here to Join”, aby zostać przekierowaym na spotkanie.

Zachęcamy do połączenia się na spotkanie kilka minut przed czasem, by uczynić to na spokojnie i być przygotowanym.

Po wejściu na spotkanie kliknij w lewym dolnym rogu ekranu na ikonkę mikrofonu „Join audio”, a potem wybierz pozycję „Call over Internet”, by podłączyć głos, inaczej nic nie będziesz słyszeć.

Ad 2. Jak połączyć się za pomocą zwykłego połączenia telefonicznego

Zadzwoń na jeden z trzech polskich numerów: 22 398 7356, 22 306 5342, 22 307 3488 albo na jeden z dwóch bezpłatnych numerów: 00 800 321 1464, 00 800 112 5171.

Po połączeniu zostaniesz po angielsku poproszony o podanie numeru spotkania i zatwierdzenie go 2x kratką (##). Dla polskich spotkań codziennych jest to 95327393434, dla Różańca o godz. 22:00 to 98051791910, dla comiesięcznych międzynarodowych i polskich spotkań, numer spotkania podany jest w mailu otrzymanym po rejestracji jako Meeting ID albo Webinar ID.

Po wprowadzeniu numeru i 2x kratki (##) chwilę poczekaj na dołączenie do spotkania, aż gospodarz Cię na nie wpuści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *