Ogólnoświatowe spotkanie Krucjaty Modlitwy, 13 marca

Zapraszamy Was wszystkich do wzięcia udziału w ogólnoświatowym spotkaniu Krucjaty Modlitwy „Jezus do ludzkości” 13 marca 2021 roku o godz. 14 naszego polskiego czasu.

Tym razem dostępne będzie polskie tłumaczenie – modlitwy na żywo po polsku.

Prosimy zapisać się na nie tutaj: http://bit.ly/JTMGlobalMarch13

Po rejestracji otrzymacie z Zooma email z potwierdzeniem i instrukcjami, jak dołączyć. Aby się połączyć, należy w otrzymanym mailu kliknąć na słowa „Click Here to Join”.

Temat tego ogólnoświatowego spotkania Krucjaty Modlitwy to „Wielkie Odstępstwo w Kościele – Kościół ukrzyżowany wraz z Chrystusem”.

Gdy zastanawiamy się nad tym, jak nasze grzechy ranią Ciało Chrystusa, spójrzmy teraz na stan Jego Kościoła, umęczonego nie do poznania, gdy zmieniane są Jego Prawda i nauczanie. Złączmy się w modlitwie jako jedna globalna Armia Reszty „Jezus do ludzkości”, by przebłagiwać nie tylko za grzechy nasze, ale także za grzechy całego Jego Kościoła… Jego Mistycznego Ciała.

To ogólnoświatowe spotkanie modlitewne odbędzie się po angielsku, ale podczas tego wydarzenia będą pomagać także tłumacze, na żywo prowadząc modlitwy w różnych językach, to jest w rumuńskim, niemieckim, polskim, chińskim (mandaryńskim), koreańskim, wietnamskim, francuskim, włoskim, portugalskim i hiszpańskim.

Jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom?

Aby się zarejestrować na seminarium albo spotkanie modlitewne, należy na stronie rejestracji wpisać swoje dane i kliknąć przycisk „Register”.

First Name – imię
Last Name – drugie imię / nazwisko
Email Address – adres mailowy
Confirm Email Address – potwierdź adres mailowy
Country / Region – wybieramy „Poland” (Polska)

Po tym kliknięciu otrzymamy maila z potwierdzeniem rejestracji. Sprawdźmy także folder “spam” w skrzynce pocztowej, czasami też maile potrafią dojść z pewnym opóźnieniem.

Aby się połączyć na spotkanie, należy odnaleźć w otrzymanym mailu słowa „Click Here to Join” (co oznacza: „Kliknij tutaj, by się połączyć”) i kliknąć na nie. Zostaniemy przekierowani najpierw – kto jeszcze tego nie uczynił – do ściągnięcia i instalacji programu zoom, za pomocą którego połączymy się na spotkanie (można to uczynić wcześniej, by nie zostawiać sobie tego na ostatnią chwilę). Potem, po ponownym kliknięciu na słowa „Click Here to Join” zostaniemy przekierowani na spotkanie.

Zachęcamy do połączenia się na spotkanie kilka minut przed czasem, by uczynić to na spokojnie i być przygotowanym.

Po wejściu na spotkanie należy na dole po lewej kliknąć na ikonkę mikrofonu „Join audio” i potem słowa „Call over Internet”, by podłączyć głos, inaczej nie będziemy nic słyszeć.

Można też połączyć się za pomocą zwykłego połączenia telefonicznego

Należy zadzwonić na wybrany lokalny numer telefonu: 22 398 7356, 22 306 5342, 22 307 3488

Po połączeniu się zostaniemy po angielsku poproszeni o podanie numeru spotkania i zatwierdzenie go krzyżykiem (dla polskich spotkań codziennych jest to 95327393434, dla międzynarodowych i większych polskich spotkań organizowanych raz na kilka tygodni numer spotkania podany jest w mailu otrzymanym po rejestracji jako Meeting ID albo Webinar ID).

Po wprowadzeniu numeru i krzyżyku musimy chwilę poczekać, aż dołączymy do spotkania, aż gospodarz wpuści nas na nie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *