Wystrzegajcie się nagle zapowiedzianego ogólnoświatowego szczepienia, bo ono was zabije

Istnieje proroctwo z roku 2010, ponowione w latach 2011, 2012 i 2014, mówiące o powszechnych szczepieniach, które w rzeczywistości będą trucizną, powodując choroby i śmierć. Czy dotyczą one planowanych szczepień na koronawirusa?

Jezus Chrystus mówi w orędziach:

Ostrzeżenie przed ogólnoświatowymi szczepieniami

Po pierwsze, módlcie się w grupach. Módlcie się za tych ludzi, którzy są zagorzałymi poplecznikami szatana. Modlitwa pomoże wam zapobiec niektórym z tych katastrof. Strzeżcie się tych okropności, które będą chcieli narzucić poprzez szczepienia. Nie ufajcie żadnym nagłym globalnym inicjatywom szczepienia, których zamysł może się wydawać pełen współczucia. Miejcie się na baczności. Te grupy zmawiają się, aby kontrolować tak wielu ludzi, jak to możliwe – państwo za państwem.

Nie lękajcie się, ponieważ będę chronił Moich wyznawców, którzy się do Mnie modlą. Módlcie się także za te dzielne dusze spośród was, które zdecydowały się szerzyć Prawdę. Z wielu z tych ludzi się śmieją, ale oni w większości mówią prawdę (piątek, 26 listopada 2010 roku, godz. 3.00).

W Orędziach czytamy także takie ostrzeżenie:

Ich nikczemne plany obejmują także nowe ogólnoświatowe szczepienia, które na całym świecie wywołają chorobę, powodującą cierpienia na niespotykaną dotąd skalę. Wystrzegajcie się takiego nagle zapowiedzianego ogólnoświatowego szczepienia, bo ono was zabije (piątek, 3 października 2014 roku, godz. 15.10).

Czytaj więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *