Oficjalna strona internetowa misji „Jezus do ludzkości”

W czasie dzisiejszej internetowej konferencji z okazji rocznicy Misji Zbawienia i pierwszego orędzia przekazanego w ramach Księdze Prawdy, po modlitwach i lekturze orędzi z komentarzem, została oficjalnie zaprezentowana i zainicjowana inicjatywa oficjalnej strony internetowa misji „Jezus do ludzkości”. Od kilku lat nie podejmowano tej inicjatywy oficjalnej strony internetowej objawień, ale w tej chwili jest to na nowo wprowadzane według wskazań Marii od Bożego Miłosierdzia.

Tytuł strony: „Jezus do ludzkości” – na skalę ogólnoświatową

Podtytuł: Witaj na oficjalnej stronie internetowej grup Krucjaty Modlitwy „Jezus do ludzkości”

Opis: Aby dołączyć do grupy w swojej miejscowości lub regionie, a także wziąć udział w nadchodzących spotkaniach modlitewnych i seminariach, prosimy kliknąć poniżej i zapisać się, a wyślemy Panu/Pani szczegóły.

Na razie strona nie ma wiele treści – na stronie głównej jest najpierw wybór języka (tłumaczenie automatyczne, które nie jest doskonałe), a potem wybór kraju. Po dokonaniu tego wyboru, przechodzimy do strony, gdzie możemy zapisać się na newsletter czyli listę mailową wysyłkową, by otrzymywać jedyne oficjalne wiadomości w Misji Zbawienia i dołączyć do grup modlitewnych.

Strona dopiero została zainicjowana i będzie rozwijana – niedługo będą na niej informacje o spotkaniach modlitewnych.

Celem strony jest jednoczyć wszystkich z całego świata, którzy chcą dołączyć do spotkań modlitewnych Krucjaty Modlitwy.

Zapraszamy jutro, na godzinę 14, na spotkanie i konferencję w drugim dniu 10. rocznicy objawień, według tego, co jest napisane we wpisie Spotkania w niedzielę i poniedziałek – 10 Rocznica Księgi Prawdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *