Święto Matki Zbawienia (4 czerwca) i otwarte seminarium na temat Księgi Prawdy

W dniu 4 czerwca 2020 roku, w święto Matki Zbawienia, o godzinie 15 polskiego czasu odbędzie się międzynarodowe seminarium poświęcone Księdze Prawdy, w szczególności Matce Zbawienia.

Jest to seminarium otwarte – skierowane jest ono do wszystkich ludzi. Jest to pierwsze seminarium tego typu. Odbędzie się ono w języku angielskim.

Zachęcamy do przekazania dalej tej informacji w rozmowach, w mailach, publicznie, w mediach społecznościowych – jak to jest możliwe.

Wszyscy, którzy byli zapisani na dotychczasowe spotkania, powinni otrzymać linka z możliwością dołączenia. Ci, którzy się jeszcze nie rejestrowali, muszą się zarejestrować tutaj i potem przed połączeniem się zainstalować program zoom: https://bit.ly/global-seminar-june-4 (w przypadku trudności, prosimy o kontakt na maila biuletyn@armiajezusachrystusa.pl)

Więcej na temat Księgi Prawdy: KsiegaPrawdy.pl

Seminarium nie będzie tłumaczone na język polski – w terminie późniejszym zostanie przygotowane podobne seminarium dla polskiego odbiorcy, po polsku.

Przysyłamy także orędzie i Modlitwę Krucjaty na ten dzień.

Matka Zbawienia: Dzisiejsze święto Matki Zbawienia będzie ostatnim dniem przyznanym Mnie, Matce Boga

środa, 4 czerwca 2014 roku, godz. 14.13

Moje drogie dzieci, zbawienie może być przyznane przez Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, tylko tym duszom, które przyjmują Jego Boże Miłosierdzie.

Medalik Zbawienia jest jednak wyjątkowym Darem z Nieba danym światu z powodu wielkiej Miłości Mojego Syna, jaką darzy On wszystkie dzieci Boże. Poprzez moc daną Mi z polecenia Mojego Ojca Przedwiecznego, ten Medalik przyczyni się do zbawienia miliardów dusz. Jest to możliwe, bo skoro tylko dusza przyjmie ten Medalik z otwartym sercem, doprowadzi to do nawrócenia.

Moja rola Współodkupicielki, pomagania Mojemu Synowi w Jego wielkim planie zjednoczenia wszystkich i przyniesienia im Życia Wiecznego, została ustanowiona. Wszelkie moce, udzielone Mi, jako Matce Zbawienia, do zmiażdżenia głowy węża, sprawiają, że jego władza szybko zmaleje. Dlatego on, zły duch, gardzi tym Medalikiem i wykorzysta każdą duszę, którą zakazi, aby wykrzykiwała przekleństwa i go zwalczała. Musicie przez cały czas ignorować złego ducha, a w tym szczególnym dniu, w nadchodzących latach, modlić się do Mnie, waszej umiłowanej Matki, o szczególne Łaski. Ogłaszam ten dzień, 4 czerwca 2014 roku, świętem Matki Zbawienia. Gdy będziecie tego dnia odmawiali tę Modlitwę, będę wstawiała się w imieniu wszystkich dusz o Dar Zbawienia, zwłaszcza dla tych dusz, które są w wielkiej duchowej ciemności.

Modlitwa Krucjaty 154
Modlitwa na święto Matki Zbawienia

O Matko Zbawienia, przedkładam przed Tobą dziś, w dniu czwartego czerwca, w święto Matki Zbawienia, następujące dusze: [wymień je tutaj].

Proszę, udziel mi i tym wszystkim, którzy Cię czczą, droga Matko, i którzy rozprowadzają Medalik Zbawienia, wszelkiej ochrony przed złym duchem i przed tymi wszystkimi, którzy odrzucają Miłosierdzie Twojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa, i wszystkie Dary, których udziela On ludzkości.

Módl się, droga Matko, aby wszystkim duszom został przyznany Dar Zbawienia Wiecznego.

Amen.

Dzieci, pamiętajcie, co wam powiedziałam, zawsze wzywajcie Mnie, swoją Matkę, abym przyszła wam z pomocą w czasach, gdy tego bardzo potrzebujecie. Zawsze będę się wstawiała za wami, aby w każdym czasie przynieść wam pokój i pocieszenie w waszym dążeniu do przybliżenia się do Mojego Syna.

Dzisiejsze święto Matki Zbawienia będzie ostatnim dniem przyznanym Mnie, Matce Boga. Cieszcie się, bo wszyscy aniołowie i święci jednoczą się w tej chwili z powodu dusz, które będą teraz chronione przed złym duchem i których los będzie teraz spoczywał w Rękach Mojego Syna.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *