Koordynacja grup modlitewnych i działań w Misji Zbawienia oraz przepływ informacji

Chcielibyśmy poprosić wszystkich czytających nasz biuletyn o informowanie nas o tworzonych grupach modlitewnych i podejmowanych działaniach na rzecz Misji Zbawienia. Pomaga to nas jednoczyć i koordynować nasze rozproszone wysiłki. Nie wszystkie ważne informacje w tej Misji przekazywane są publicznie, niejedna sprawa wymaga bardziej bezpośredniego kontaktu. Obecna sytuacja z ograniczeniami związanymi z kornawirusem wymaga od nas niejednokrotnie odmiennego podejścia.

W szczególności zachęcamy najpierw do zapisania się na naszą listę wysyłkową. A także w dalszej kolejności do poinformowania nas, gdy podejmowane są konkretne wysiłki na rzecz grup modlitewnych i szerzenia Księgi Prawdy.

Będziemy się starali przedstawiać Państwu wszystko, co ważne dla Misji, pozostając we współpracy z osobami z zagranicy działającymi z upoważnienia Marii od Bożego Miłosierdzia.

Pozostajemy też w kontakcie z Marią od Bożego Miłosierdzia, a Pan Jezus powiedział w Księdze Prawdy, by szanować jej prośby i zalecenia w odniesieniu do grup modlitewnych Krucjaty Modlitwy i Misji Zbawienia.

Osoby, które znają Księgę Prawdy, nierzadko działają w pojedynkę. Zachęcamy Państwa, by się łączyć, a zwłaszcza podjąć wysiłek zakładania grup modlitewnych. Jeśli powstają albo mają powstać jakieś nowe grupy modlitewne, prosimy o kontakt, byśmy wspólnie z redakcją innych stron internetowych mogli pomóc skontaktować ze sobą osoby, które chcą je tworzyć.

Prosimy o kontakt także liderów już istniejących grup (zwłaszcza tych otwartych na nowych członków, nie ograniczających się do modlitwy np. w wąskim gronie rodzinnym) oraz osoby chcące dołączyć do grup. W porozumieniu z redakcją innych stron internetowych staramy się koordynować wysiłki dla budowania grup modlitewnych.

Orędzia Księgi Prawdy docierają do tysięcy osób w Polsce i nie sposób wiedzieć, kto i jak działa. Dlatego prosimy o kontakt także osoby aktywnie zaangażowane w szerzenie orędzi albo jakkolwiek inaczej działające na rzecz Misji w celu koordynacji akcji.

Chcemy uniknąć rozproszeń w tej Misji i pomóc w budowaniu wspólnego frontu na rzecz przygotowania dusz na Ostrzeżenie i Powtórne Przyjście Chrystusa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *