Święto Matki Zbawienia, 4 czerwca. Czerwiec miesiącem Krucjaty Nawrócenia

Przypominamy wszystkim czytelnikom naszej strony internetowej oraz odbiorcom maili z listy wysyłkowej, że 4 czerwca – w tym roku we wtorek – przypada święto Matki Zbawienia.

Mówił o tym sama Matka Boża w orędziu ze środy, 4 czerwca 2014 roku, z godz. 14.13: Matka Zbawienia: Dzisiejsze święto Matki Zbawienia będzie ostatnim dniem przyznanym Mnie, Matce Boga

Pamiętajmy, by modlić się w tym dniu prywatnie czy w swoich grupach modlitewnych Modlitwą Krucjaty 154:

Modlitwa Krucjaty 154
Modlitwa na święto Matki Zbawienia
O Matko Zbawienia, przedkładam przed Tobą dziś, w dniu czwartego czerwca, w święto Matki Zbawienia, następujące dusze: [wymień je tutaj].
Proszę, udziel mi i tym wszystkim, którzy Cię czczą, droga Matko, i którzy rozprowadzają Medalik Zbawienia, wszelkiej ochrony przed złym duchem i przed tymi wszystkimi, którzy odrzucają Miłosierdzie Twojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa, i wszystkie Dary, których udziela On ludzkości.
Módl się, droga Matko, aby wszystkim duszom został przyznany Dar Zbawienia Wiecznego.
Amen.

Czerwiec według objawień przekazanych Marii od Bożego Miłosierdzia jest także miesiącem szczególnie poświęconym na modlitwę za nawrócenie dusz – jest Miesiącem Krucjaty Nawrócenia. Matka Boża tłumaczy to w orędziu z czwartku, 31 maja 2012 roku, z godz. 21.00:  Matka Zbawienia: Czerwiec Miesiącem Krucjaty Nawrócenia. Matka Boże prosi o codzienny Różaniec, Koronkę do Bożego Miłosierdzia, Modlitwę Krucjaty 58 oraz jeden dzień postu w każdym tygodni.

Modlitwa Krucjaty 58
Modlitwa na Krucjatę Nawrócenia
O drogi Jezu, wołam do Ciebie, abyś objął wszystkie dzieci Boże i okrył je Twoją Najdroższą Krwią.
Niech każda kropla Twojej Krwi okryje każdą duszę, by osłaniać ją przed złym duchem.
Otwórz serca wszystkich, zwłaszcza zatwardziałych dusz i tych, którzy Cię znają, ale są splamieni grzechem pychy, aby upadli i błagali o Światło Twojej Miłości, by napełniło ich dusze.
Otwórz im oczy, by zobaczyli prawdę, aby brzask Twojego Bożego Miłosierdzia rozlał się na nich, by zostali ogarnięci Promieniami Twojego Miłosierdzia.
Nawróć wszystkie dusze poprzez Łaski, o które Cię teraz proszę, drogi Jezu [podaj własną intencję].
Błagam Cię o Miłosierdzie i ofiaruję Ci ten dar postu, przez jeden dzień w każdym tygodniu [przez ten miesiąc czerwiec], na przebłaganie za wszystkie grzechy.
Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *