Cykl ogólnopolskich spotkań modlitewnych Krucjaty Modlitwy

Nawiązując do minionego spotkania w Warszawie z 2 czerwca osoby z polskich grup modlitewnych organizują cykl ogólnopolskich spotkań Krucjaty Modlitwy w Częstochowie – pierwsze spotkanie będzie miało miejsce 13 października.

Terminy spotkań – zawsze w sobotę:
– 13 października 2018 roku
– 8 grudnia 2018 roku
– 9 lutego 2019 roku
– 6 kwietnia 2019 roku

Spotkania będą miały miejsce w godzinach od 12 do 15.30. Na początku do godziny 13.30 będziemy modlili się trzema częściami Różańca św. (radosną, światła i bolesną), a potem, po piętnastominutowej przerwie, Modlitwami Krucjaty, chwalebną częścią Różańca oraz zakończymy Koronką do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15. Po modlitwach możliwe krótkie ogłoszenia.

Na spotkanie zabieramy modlitewniki z podziałem na dni tygodnia. Kto nie ma modlitewnika, otrzyma egzemplarz, by mógł dołączyć do modlitwy.

Wstęp wolny, jednak jedynie za wcześniejszym zgłoszeniem udziału – najpóźniej na tydzień przed spotkaniem – najlepiej mailowo (info@ksiegaprawdy.pl), ewentualnie telefonicznie (505616403). Prosimy podać imię oraz miejscowość, z której Państwo przybywają, oraz liczbę osób.

Dokładne miejsce spotkania zostanie ustalone w czasie późniejszym i przekazane zainteresowanym.

Nie przewiduje się ani posiłków, ani kawy i ciasteczek – spotkanie ma charakter wyłącznie modlitewny. Będzie można także – po zakończeniu modlitw – nabyć Księgę Prawdy, zaopatrzyć się w związane z nią w materiały ewangelizacyjne oraz otrzymać Pieczęcie Boga Żywego.

Ponadto, przynajmniej w przypadku pierwszego spotkania z 13 października, częstochowska grupa modlitewna Krucjaty Modlitwy organizuje dzień wcześniej, a dokładnie w nocy z piątku na sobotę, czuwanie modlitewne według prośby Pan Jezusa (Nocne różańcowe czuwania modlitewne – akcja ogólnoświatowa). Szczegóły zostaną podane zainteresowanym. Zaproszone są tylko osoby z miłością do Pana Jezusa i Matki Bożej, bo intencje i same modlitwy będą ściśle według prośby Pana Jezusa.

Jeśliby ktoś zdecydował się dodatkowo przyjechać do Częstochowy wcześniej, w piątek, albo zostać do niedzieli, to spróbujemy pomóc w znalezieniu noclegu, a także będzie czas na wzajemne poznanie się i wspólne rozmowy.

2 Comments on “Cykl ogólnopolskich spotkań modlitewnych Krucjaty Modlitwy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *