Tom V Księgi Prawdy jest już dostępny po polsku

Tom V Księgi Prawdy w formie książki został wydany w ostatnich tygodniach w oryginale, w języku angielskim. W tej chwili jest już dostępny także po polsku. Zamówienia można składać poprzez naszą stronę internetową oraz w sklepiku orante.pl. Wysyłka będzie realizowana od 28 września.

Tom V jest ostatnim tomem w serii Księga Prawdy, kończy się na ostatnim Orędziu przekazanym dotychczas publicznie. Wszystkie wcześniejsze tomy, wraz z modlitewnikiem, zostały już wydane po polsku – tom I w 2013 roku w Irlandii, pozostałe publikacje w tym roku w Polsce.

Przypominamy, że jest to jedyne legalne książkowe wydanie Księgi Prawdy w języku polskim. Zgodnie z wymaganiami nakreślonymi w Orędziach przed drukiem książek została uzyskana na to zgoda Marii. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na szerzenie Orędzi oraz publikacje książek w innych językach – pozostaje w ramach tej Misji.

Teksty wszystkich Orędzi w różnych tłumaczeniach dostępne są za darmo na kilku polskich stronach internetowych. W najbliższych tygodniach planowane jest także wydanie Księgi Prawdy w formacie elektronicznym, na e-booki.

Zachęcamy wszystkich czytelników do dzielenia się spostrzeżeniami na temat wydanych książek i sposobu szerzenia Księgi Prawdy, co tylko pozwoli nam udoskonalić prowadzoną działalność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *